אוכל לרחבת הריקודים

כולנו יודעים שהרבה פעמים החלק המרכזי של האירוע, מיד אחרי החופהאו הדרשה או כל טקס, הוא לא אחר מאשר הסעודה. האוכל המוגש עשוי לרגש אותנו בטעמיו, במרקמו, בצבעו ובצורת ההגשה שלו. אוכל מצוין יכול לקחת את האירוע למקומות חדשים. יחד עם זאת, נראה כי בשנים האחרונות בישראל מאסו באוכל כבד, במנות גדולות ורציניות, אשר תחושת הכבדות שהן מותירות בקושי מאפשרת לדלג חזרה לרחבת הריקודים. הפתרון העכשווי ביותר הוא: פינגר פוד.

המגשים לא מפסיקים להתמלא במזון קליל

אז מהו פינגר פוד? סגנון הגשה של אוכל. מדובר במנות קטנות שניתן לאכול אותן באצבעות ללא צורך בסכין ובמזלג. אוכל על מגשי אירוח מספק מענה לצורך של אנשים באוכל קליל באירוע ויחד עם זאת משביע כארוחה. אחד היתרונות הגדולים שלו הוא שניתן להמשיך לחגוג ולרקוד על רחבת הריקודים, לשמח את החתן והכלה או את חתן בר המצווה או את החוגגים בכל אירוע אחר. כי עם המנות הקטנות רוקדים ללא הפסקה.

תחשבו כמה כיף זה כשהאורחים באירוע חוגגים אתכם לכל אורך האירוע, והחגיגה רציפה ונמשכת, כל זאת תוך כדי ארוחה משביעה. קל לרקוד ולהתנועע משום שגם האוכל עצמו, כאמור, מאפשר זאת, ואינו מכביד על החושים.

הרכבה מגוונת על פי אופי האירוע

ישנם כאלה שעשויים לחשוש מכך שמגשי הפינגר פוד אינם מרשימים דיים ושהם לא יתנו מענה חגיגי מספיק ביחס לגודל חשיבות האירוע. אך כאן בדיוק מגיעה הבשורה הגדולה: הגיוון הרב שמאפשר להרכיב יחד תפריטים שונים, בהתאם לאופי האורחים והאירוע, מעניק לו שיק סופר אלגנטי ומתאים לכל חגיגה מחתונה ועד אירוע עסקי. תפריט לדוגמה יכול להיות חלבי בשילוב עם סוגי דגים: קאנאפאס (סנדוויצ'ונים קטנים הנפתחים כלפי מעלה) ממולאים כל טוב, בריושים עם רוקפור וסלמון, מגש מיני בייגלס, מיני בגט צרפתי, בריושים איטלקיים קטנטנים, בורקיטוס גבינות, שבלולי פיצה ועוד – וכל זה יחד מוצע לאורחים באירוע אחד. אין סוף למגוון ולכל אחד המגש שלו.

מגוון יתרונות לפינגר פוד

"אוכל האצבעות" הוא בהחלט פתרון ראוי וקליל לאירוע שלכם. מגשי הפינגר פוד אינם מכבידים יתר על המידה ומאפשרים לחוגגים להמשיך לרקוד ולנוע ובכך להעצים את החגיגה ולהמשיך לשמוח אתכם ללא הגבלה. נוסף על כך, ניטל מאתנו החשש מפני כך שיהיו אורחים שהאוכל לא יהיה לטעמים, כל אחד ימצא את מה שמתאים לו לפי טעמו. יתרון נוסף הוא בכך שהם מהווים פתרון יעיל באירועים בהם רוצים לנצל את המקום בצורה הטובה ביותר, ולפנות מהחלל כסאות ושולחנות, ולמעט במקומות ישיבה, אז צורת ההגשה הזו מושלמת לזה. למשל באירועים אינטימיים יותר, כמו, בפגישות עסקיות, בהתכנסות להרמת כוסית או אפילו באירוע משפחתי למשפחה המצומצמת. עם פינגר פוד האירוע הבא שלכם יהיה מעניין ואלגנטי יותר.


שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

 

ראשי
אודות

דיג'יי לאירועים
דיגיי לחתונה
דיגיי לבר מצווה

מגנטים לאירועים

בעלי מקצוע

דיגיי לבת מצווה
דיגיי לברית
דיגיי לבריתה
הגברה
דיגיי לימי הולדת
קריוקי

דיגיי לחינה
דיגיי למסיבה
דיגיי לאירועים פרטיים
מסיבת אוזניות

מאמרים
תמונות

המלצות
טיפים לאירוע מושלם
אטרקציות לאירועים
צור קשר

קישורים מומלצים

תקליטן לאירועים

 תקליטן לברית

קריוקי

תקליטן לאירועים

תקליטן לחתונה
תקליטן לבר מצווה
תקליטן לבת מצווה
תקליטן ליום הולדת
תקליטן לבריתה
תקליטן לחינה
תקליטן למסיבה
תקליטן לאירועים פרטיים 

קישורים:

משלוחי מתנות שבנג

מתופפים לכניסה לאירועים 
השוואת מחירים של קייטרינג 
וילות מומלצות לאירועים
אירועים ביאכטה

וילות בצפון לאירועים

 

 

האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום שאין להם קשר לבעלי האתר.

אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. 
©
כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים