בלונים לאירועים

בשנים האחרונות עולם הבלונים לאירועים עבר השתדרגות, זהו כבר לא משהו ילדותי ביותר ולאירועים לילדים קטנים בלבד עד גיל המצוות, אלא ענף זה התנפח וצמח וכעת גם בחתונות הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהשמחה על רחבת הריקודים. רוצים להפוך את העסק למרשים יותר? תבחרו בבלונים מעוצבים אישית לפי טעמו של בעל השמחה והלקוח, דבר כזה יגרום לנוכחים ולאורחים להתלהב מהרעיון ויעלה את רמת השמחה, יגביר את ההנאה ויתרום לאווירה הרבה יותר כיפית ומשמחה. חשיבה ותכנון של התאמת הבלונים לסוג האירוע רק תגביר את ההצלחה, צבעים, צורות, חיות זה רק חלק מהתאמת בלונים לסוג האירוע ומהווה מרכיב בלתי נפרד מהצלחת הערב.


בלונים לאירועים- מקוריות

עיצוב הבלונים באירוע נעשה על פי תכנון מוקדם ולא באופן רנדומלי, תכנון המתאים לסוג אירוע, לאירוע של חברות גדולות וקטנות מקשטים את האולם בעיקר בבלונים בצבעי החברה ובבלונים המשולבים יחד ויוצרים את הלוגו של החברה. מצד שני, באירועים אינטימיים יותר כמו הצעת נישואין, ימי הולדת וימי אהבה בוחרים בבלונים בצבעים חמים יותר כמו אדום, צורות של לבבות,  בצורות המזכירות את יום ההולדת כמו עוגה או הגיל של בעל השמחה ואפילו בצורת תינוק לצורך חגיגת לידה או מתנת מתנה לזוג המאושר שזה עתה ילד, גם לחתונות יש בלונים המתאימים לאירוע עצמו, בעיקר בצבעים לבנים לרגעים הרומניים באירוע אך לרחבת הריקודים צבעים שמחים וצורות מגניבות ישמחו את הילדים, כובעים ושרשראות מבלונים אשר יתלהבו מהם כל בעלי השמחה יהיה מרהיב ביותר ואנשים לא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם גם לאחריו.


הפשטות שבתחום הבלונים לאירועים

מצד אחד העסק הינו נורא פשוט, אפשר לנפח בכל מקום את הבלונים, זהו נושא שאינו דורש מקום מיוחד או ציוד רב ומשוכלל שכבד וצריך להביא אותו ברכבים גדולים, זמן הניפוח הינו קצר אך מצד שני במידה ועושים את זה באופן בנאלי ורגיל אז האפקט יורד, ככל שהבלונים יותאמו אישית לסוג האירוע ולבעלי השמחה עצמם כך סיכויי ההצלחה של האירוע יגדלו ויעלו, רמת השמחה תהיה בשמיים ואנשים יהיו עם חיוך לאורך כל הערב לכן חשוב מאוד לתכנן ולשבת עם אומן הבלונים לפני האירוע ולהחליט איזה סוגים יהיו.


מחיר הבלונים לאירועים הינו זול יחסית לשאר אטרקציות

הפקת בלונים מותאמים אישית לאירועים הינה זולה בהרבה בהשוואה לאטרקציות אחרות שצריכות גם לתפוס מקום רב על מנת ליישם אותם במהלך האירוע וגם רכבים כבדים וגדולים וצוות עובדים רחב על מנת להפעיל את האטרקציה, בניגוד לבלונים שם מגיע אומן הבלונים עם המשאבה ומתחיל ליצור, תופס פחות מקום, פחות כסף ותוך מעט זמן כבר האירוע יתמלא בבלונים צבעוניים שיקשטו אותו ויתנו אווירה כיפית ומראה מרשים.


שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

 

ראשי
אודות

דיג'יי לאירועים
דיגיי לחתונה
דיגיי לבר מצווה

מגנטים לאירועים

בעלי מקצוע

דיגיי לבת מצווה
דיגיי לברית
דיגיי לבריתה
הגברה
דיגיי לימי הולדת
קריוקי

דיגיי לחינה
דיגיי למסיבה
דיגיי לאירועים פרטיים
מסיבת אוזניות

מאמרים
תמונות

המלצות
טיפים לאירוע מושלם
אטרקציות לאירועים
צור קשר

קישורים מומלצים

תקליטן לאירועים

 תקליטן לברית

קריוקי

תקליטן לאירועים

תקליטן לחתונה
תקליטן לבר מצווה
תקליטן לבת מצווה
תקליטן ליום הולדת
תקליטן לבריתה
תקליטן לחינה
תקליטן למסיבה
תקליטן לאירועים פרטיים 

קישורים:

משלוחי מתנות שבנג

מתופפים לכניסה לאירועים 
השוואת מחירים של קייטרינג 
וילות מומלצות לאירועים
אירועים ביאכטה

וילות בצפון לאירועים

 

 

האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום שאין להם קשר לבעלי האתר.

אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. 
©
כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים