השכרת מתנפחים ליום הולדת

כשאנחנו מסתכלים על אירועים של ילדים, אנחנו רואים, שהיום כבר לא מספיק להשתמש במשחקי חברה שההורים ממציאים, גם לא מספיק בלונים וקישוטים אחרים ואפילו גם לא הפעלות מהסוג של קוסמים וליצנים. בשביל שילדים ייהנו באירוע בו הם משתתפים, מוטב לשכור מתנפחים, כמה שיותר הרבה וכמה שיותר גדולים ואטרקטיביים.

השכרת מתנפחים הפכה בעשור האחרון לאחד התחומים הפופולאריים ביותר של עולם האירועים, הן אירועי ילדים והן אירועי נוער ואף מבוגרים. חברות רבות הוקמו בתחום ונלחמות על כיסם של ההורים, שמבקשים להפוך את האירוע שלהם לאטרקטיבי ביותר עבור הילדים שלהם ושאר הילדים המשתתפים באירוע. אנחנו יכולים לראות את הפופולאריות של התחום באופן בו הוא התפתח ומתפתח. כיום ניתן למצוא מתנפחים מסוגים רבים, הן בגדלים, ברמות התחכום והן בעיצובים המרהיבים שלהם.

במאמר זה נציג אילו מתנפחים ניתן למצוא בקרב חברות השכרת מתנפחים ואטרקציות לאירועים, וכן נציג מספר טיפים מתי, כמה ואיך מתנפחים מומלץ לכם לשכור לאירוע של הילדים.

 

סוגי מתנפחים שמתאימים לאירועי ילדים

מתנפחים מגלשות מים – מדובר על מתנפחים שניתן לשפוך עליהם מים, והילדים יכולים להתגלש מהן אל בריכת מים קטנה. מדובר על מתנפחים שמתאימים למקומות פתוחים, בעיקר לימי חמים. בדרך כלל המתנפחים האלה מתאימים לילדים בוגרים, שיכולים להתגלש באופן חופשי.

 

מתנפחים מגלשת קצף ומים – מדובר על מגלשה מיוחדת שמשלבת בין מים לקצף. היא מתאימה לאירועים בחוץ גם כן, שוב, גם כאן עדיף להשתמש בה באירועים בהם הילדים הם בוגרים מספיק בשביל להתגלש לבד.

 

מתנפחים טירות קפיצות – מדובר על מתנפחים בעיצוב של טירות, שהילדים יכולים לקפוץ על המשטח שלה. מתנפח זה מתאים גם לילדים קטנים וגם לילדים בוגרים, כל הזמן שהם לא קופצים ביחד ויש מי שמשגיח על הילדים הקטנים כשהם קופצים.

 

מתנפח טירה או מבצר – מדובר על מתנפח שילדים יכולים לקפוץ על המשטח, להתחבא בין החדרים, לשחק משחקים ועוד.

 

מתנפח קיר טיפוס – כשמו כן הוא, מדובר על מתנפח בו הילדים יכולים לטפס על קיר, כמו היה קיר טיפוס. לא מדובר בקיר גבוה מדי ובכל זאת, מדובר על מתנפח שמתאים לילדים החל מגיל שש ומעלה.

 

טיפים להשכרת מתנפחים

יש מספר טיפים שאתם צריכים לדעת בכל הקשור להשכרת מתנפחים, אנחנו נספק לכם שניים עיקריים.

הראשון, תחשבו כמה מתנפחים אתם רוצים לשכור על פי כמות הילדים. קחו בחשבון שבזמן נתון לא יכולים להיות יותר מ-5 עד 10 ילדים על המתנפח (תלוי בגודל שלו), מצד שני קחו בחשבון שאם תביאו רק 3 מתנפחים הילדים עלולים להשתעמם מהם מהר מאוד. כמובן שיש גם את אלמנט העלויות שעליכם לקחת בחשבון.

טיפ שני, תנסו להביא את המתנפחים כמה שעות לפני תחילת האירוע, שיהיו כבר מנופחים כשראשון הילדים מגיע, ותוודא שאתם משכירים אתכם ללא הגבלת שעות. כך הילדים יוכלו ליהנות מהם עד שהאחרון מהם יעזוב את המקום.


שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

 

ראשי
אודות

דיג'יי לאירועים
דיגיי לחתונה
דיגיי לבר מצווה

מגנטים לאירועים

בעלי מקצוע

דיגיי לבת מצווה
דיגיי לברית
דיגיי לבריתה
הגברה
דיגיי לימי הולדת
קריוקי

דיגיי לחינה
דיגיי למסיבה
דיגיי לאירועים פרטיים
מסיבת אוזניות

מאמרים
תמונות

המלצות
טיפים לאירוע מושלם
אטרקציות לאירועים
צור קשר

קישורים מומלצים

תקליטן לאירועים

 תקליטן לברית

קריוקי

תקליטן לאירועים

תקליטן לחתונה
תקליטן לבר מצווה
תקליטן לבת מצווה
תקליטן ליום הולדת
תקליטן לבריתה
תקליטן לחינה
תקליטן למסיבה
תקליטן לאירועים פרטיים 

קישורים:

משלוחי מתנות שבנג

מתופפים לכניסה לאירועים 
השוואת מחירים של קייטרינג 
וילות מומלצות לאירועים
אירועים ביאכטה

וילות בצפון לאירועים

 

 

האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום שאין להם קשר לבעלי האתר.

אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. 
©
כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר

אתר החוגים והפנאי המוביל בישראל נבנה על ידי "חוג" אתר החוגים